ACCESORII DE BAIE DIN MARMURĂ VERDE

ref. 2516/000
Preț vechi 119 LEI - 229 LEI
Prețul curent 79 LEI - 149 LEI
până la 35%

SĂPUNIERĂ BAIE MARMURĂ VERZUIE

Preț vechi 119 LEI
Prețul curent 79 LEI
33% Reducere
VERDE|2516/105/500
Săpunieră de baie fabricată din marmură naturală de tonalitate verzuie, cu formă ovală, bază ușor adâncită pentru susținerea săpunului și suprafață lustruită care lasă vizibile nervurile caracteristice ale pietrei.
Înălțime
Lățime
Adâncime

TAVĂ DE MARMURĂ VERZUIE

Preț vechi 199 LEI
Prețul curent 129 LEI
35% Reducere
VERDE|2516/102/500
Tavă de baie din marmură naturală verzuie, cu formă ovală și plată, margini fin definite și suprafață lustruită care evidențiază nervurile caracteristice pietrei.
Înălțime
Lățime
Adâncime

TAVĂ CONCAVĂ MARMURĂ VERZUI

Preț vechi 229 LEI
Prețul curent 149 LEI
34% Reducere
VERDE|2516/043/500
Tavă concavă pentru baie, fabricată din marmură naturală de tonalitate verzuie, cu formă circulară profundă, pereți ușor curbați și suprafață lustruită care păstrează nervurile specifice pietrei.
Înălțime
Lățime
Adâncime
Zara Home